Zestaw 3 sztuk olejku konopnego 10% CBD
  • promocja
  • nowość

Zestaw 3 sztuk olejku konopnego 10% CBD - 10ml

Olejki konopne o stężeniu 10% zawierają full spektrum kannabinoidów. Nasze oleje to naturalne, wysokiej jakości produkty roślinne. Stosowanie olejków może pomóc wzmocnić Twój organizm i usprawnić jego funkcjonowanie. Wszystkie nasze produkty pochodzą z certyfikowanych polskich upraw. Wysoka jakość jest potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Kup zestaw taniej o 10%!

DARMOWA DOSTAWA KAŻDEGO OLEJU!

402,30 zł 447,00 zł 402.30
ilość szt.
Zyskujesz 40 pkt [?]
Wysyłka w: 24 godziny
Producent: Hemp Oil

BEZPŁATNA DOSTAWA KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

ZOBACZ WYNIK BADANIA OLEJU

Olejki konopne 10% CBD full spectrum

Olejek konopny 10% produkowany jest z wyselekcjonowanych odmian konopi siewnych. Dzięki ich ekstrakcji w składzie olejku konopnego 10% znajdziemy kannabinol. Jest to organiczny związek chemiczny, który ubogaca w witaminy i składniki odżywcze. Spożywanie olejku pozytywnie wpłynie na czystość i równowagę Twojego umysłu. Jest to świetny produkt dla osób prowadzących zdrowy tryb życia, ponieważ uzupełnia niezbędne składniki naturalne. Nie zawiera substancji psychogennych, nie odurza oraz jest całkiem legalny, naturalny i bezpieczny dla zdrowia. Najlepszą jakość potwierdzają badania laboratoryjne. Olejek konopny 10% posiada pełne spektrum kannabinoidów i jest idealnych produktem do rozpoczęcia kuracji z olejami. Aby efekty były spektakularne potrzebna jest regularność. Najlepiej zakupić zestaw olejków konopnych 10%, który pozwala zaoszczędzić i jest gwarancją długotrwałych efektów. Nie musimy wtedy przerywać kuracji, czekając na kolejny produkt. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób rozpoczynających kuracje olejkami konopnymi, a także dla tych, którzy już znają ich działanie. Zacznij kurację najlepszym olejkiem konopnym i zapewnij sobie długotrwałą równowagę umysłu kupując taniej w zestawie!

Przechowywanie olejków konopnych 10% CBD

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od promieni słonecznych.

Dodatkowe korzyści zakupu w naszym sklepie

• możliwość zakupy zestawów olejków w cenie niższej nawet o 10%
  • darmowa wysyłka każdego zamówienia
  • program lojalnościowy – kupuj nasze produkty a za otrzymane punkty odbieraj darmowe olejki
  • nasze biuro obsługi Klienta jest dostępne 24h 7 dni w tygodniu!
  • wysyłka maksymalnie do 24h od złożenia zamówienia

Produkty powiązane