olejek-konopny-10-o-smaku-cytryny (2).jpg
  • promocja

Olejek konopny 10% full spectrum z dodatkiem cytryny - 10ml

Olejek konopny o stężeniu 10% CBD z dodatkiem cytryny, zawiera pełne spektrum kannabinoidów. Jest naturalnym, wysokiej jakości produktem roślinnym. Odmiany siewne z których tłoczone są nasze oleje, pochodzą wyłącznie z legalnych polskich upraw. Wysoka jakość i bezpieczeństwo jest potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji stosować naszych olejków konopnych full spectrum, 1000mg (10%) będzie świetnym wyborem na początek.

DARMOWA DOSTAWA KAŻDEGO OLEJU!

157,25 zł 185,00 zł 157.25
ilość szt.
Zyskujesz 15 pkt [?]
Wysyłka w: 24 godziny
Producent: Hemp Oil

BEZPŁATNA DOSTAWA KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

ZOBACZ WYNIK BADANIA OLEJU

Olejek konopny 10% CBD full spectrum z dodatkiem cytryny

Olejek konopny z dodatkiem cytryny to nowość, która zaskoczy wszystkich zainteresowanych kuracją kannabinoidową.  Stężenie 10% to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z olejkami konopnymi. Gdy zadbamy o regularność stosowania oleju możemy liczyć na zaskakujące i długotrwałe efekty.

Składniki: olej z nasion konopi włóknistych, ekstrakt CO2 z konopi włóknistych oraz naturalnie występujące fitokannabinoidy.

Dlaczego wybrać olejek konopny o stężeniu 10% CBD z dodatkiem cytryny?

• pierwsze w Polsce połączenie oleju i cytryny
  • zawiera pełne spektrum kannabinoidów
  • jakość i skład potwierdzony badaniami
  • olej wytwarzany jest przy użyciu ekstrakcji CO2, dzięki temu pozbawiony jest jakichkolwiek zanieczyszczeń
  • olejek pochodzi z legalnych odmian konopi siewnych, uprawianych bez użycia pestycydów, GMO i nawozów sztucznych
  • olej zawiera spektrum kannabinoidów, flawonoidów, terpenów (m.in. CBD, CBDA, CBC, CBGA, CBG, CBDV, CBN)
  • produkt wyróżnia się płynną konsystencją
  • szklana butelka została wyposażona w pipetę, która pozwala na precyzyjne dozowanie

Przechowywanie olejku konopnego CBD

Przechowywać w sposób niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Zużyć w przeciągu 45 dni od otwarcia.

Dodatkowe korzyści zakupu w naszym sklepie

• możliwość zakupy zestawów olejków w cenie niższej nawet o 10%
  • darmowa wysyłka na każdego zamówienie
  • program lojalnościowy – kupuj nasze produkty a za otrzymane punkty odbieraj darmowe olejki
  • nasze biuro obsługi Klienta jest dostępne 24h 7 dni w tygodniu!
  • wysyłka maksymalnie do 24h od złożenia zamówienia

Ponieważ kwestie prawne związane z zastosowaniem produktów zawierających w swoim składzie CBD nie zostały jeszcze jednoznacznie doprecyzowane, stosując się do przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 2015/2283 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie nowej żywności (...) Dz.Urz.UE L 327 z 11.12.2015, str 1.), chcieliśmy poinformować Państwa, że do czasu rozstrzygnięcia kwestii na poziomie UE, informujemy, że ekstrakty z konopi siewnych z CBD są przeznaczone wyłącznie do stosowania zewnętrznego, w tym do aromaterapii.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (7)

20 listopada 2020

Pierwszy raz w życiu kupiłam olejek o tym smaku i jestem zachwycona, rewelacja! ;)

23 listopada 2020

Fajna promocja

24 listopada 2020

Fajny produkt

26 listopada 2020

Olej kupiony, zobaczymy co z tego wyjdzie.

2 grudnia 2020

Dobry smak, o wiele lepszy niż zwykła 10 której kiedyś próbowałem :)

30 grudnia 2020

Porządny olej w rozsądnej cenie :)